284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sétány a tatai tó partján, 1938

462. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)

Sétány a tatai tó partján, 1938

olaj, vászon

71*85,5 cm

j.j.l.: S. J. 38