284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Jánoshegy

288. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)

Jánoshegy

olaj, falemez

33,5*38 cm

j.j.l.: Szlányi L., Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1928-29. évi Téli kiállítás, Budapest, Műcsarnok 1928. december 16.-1929. január 27. (kat. 412. Szlányi Lajos: Jánoshegy), sérült