284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kék blúzos lány, 1924

221. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Kék blúzos lány, 1924

olaj, vászon

66*50 cm

j.b.k.: Glatz 1924