284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Velencei részlet, 1930

478. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)

Velencei részlet, 1930

olaj, vászon

74,5*100 cm

j.j.l.: Wittich Eperjesi Zoltán, b.l.: Venezia 1930