284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Puttópár gyertyatartóval

28. Osztrák szobrász, 19. sz.

Puttópár gyertyatartóval

faragott, aranyozott, festett fa

m: 29 cm

sérült, hiányos