284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ifjú hölgy portréja, 1839

20. Stohl, Michael (Bécs, 1817 - Bécs, 1881)

Ifjú hölgy portréja, 1839

akvarell, papír

305*235 mm

j.b.l.: M. Stohl 1839