284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kislány portréja

318. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Kislány portréja

rézkarc, papír

245*170 mm

j.j.l.: Szőnyi István