284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Beszélgető lányok

254. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Beszélgető lányok

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*25 cm

j.b.l.: Nyilasy S.