284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sztrecsény és Óvár látképe

179. Ligeti Antal (Nagykároly, 1823 - Budapest, 1890)

Sztrecsény és Óvár látképe

olaj, vászon

66,5*52,5 cm

j.j.l.: Ligeti Antal, h.o.: hagyatéki cédula