284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kertrészlet

450. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)

Kertrészlet

olaj, vászon

49*62 cm

j.j.l.: Basilides Barna