284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Háromlábú vándor, 1998

518. Szemethy Imre (Budapest, 1945 - )

Háromlábú vándor, 1998

akvarell, ceruza, papír

395*500 mm

j.j.l.: Szemethy ‘98