284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Akácos Ginza pusztán

419. Kokas Ignác (Vál, 1926 - 2009)

Akácos Ginza pusztán

olaj, papír

30*43,5 cm

j.j.l.: Kokas I., ho. a művész ajándékozási felirata 2003