284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vízparton, 1920

235. Sándor Móric (Felsőalap, 1885 - Budapest, 1924)

Vízparton, 1920

olaj, vászon

40*45,5 cm

j.j.l.: Sándor Móric 1920