284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Falusi utca, 1947

296. Magyar festő, 20. sz. közepe

Falusi utca, 1947

akvarell, papír

210*285 mm

j.j.l.: Dobroszláv Lajos 1947, b.l.: Lőrincnek szeretettel Bpest. 1947. IX. 2.