284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csatatéri jelenet

2. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Csatatéri jelenet

színezett litográfia, papír

160*240 mm

j.n. egykorú díszkeretben, sérült