284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Városka látképe, 1956

311. Gross Arnold (Torda, 1929 - )

Városka látképe, 1956

rézkarc, papír

240*390 mm

j.j.l. és b.l. a nyomaton: Gross Arnold 1956