284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mária a gyermek Jézussal és egy ferences szerzetessel

47. Itáliai festő, 1600 körül

Mária a gyermek Jézussal és egy ferences szerzetessel

olaj, vászon

58*46 cm

j.n. sérült