470. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)
Esti interieur, 1955
olaj, karton
48,5*66 cm
j.j.l.: Vass E. 955, Kiállítva: Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása Budapest, Csók Isván Galéria, 1957. november 2-16. (kat. 45. Esti interieur, 1955)