284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Esti interieur, 1955

470. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Esti interieur, 1955

olaj, karton

48,5*66 cm

j.j.l.: Vass E. 955, Kiállítva: Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása Budapest, Csók Isván Galéria, 1957. november 2-16. (kat. 45. Esti interieur, 1955)