284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Falurészlet

302. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

Falurészlet

akvarell, papír

265*470 mm

j.j.l.: Dobroszláv L.