284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

77. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

17,7*14 cm

ezüst rizával: 1886-os 84 zlotnyikos finomsági jellel, „N.K.” ellenőrző mester, „D.U.” (Dimitrij Jegorovics Udalcov) cirillbetűs mesterjeggyel