77. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
17,7*14 cm
ezüst rizával: 1886-os 84 zlotnyikos finomsági jellel, „N.K.” ellenőrző mester, „D.U.” (Dimitrij Jegorovics Udalcov) cirillbetűs mesterjeggyel