284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vízparti részlet, 1894 - VÉDETT - NO EXPORT

168. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Vízparti részlet, 1894 - VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

49,5*40,5 cm

j.j.l.: Telepy K. 894