284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Dáliák és kardvirágok

433. Ék Sándor (Szentmihályfa, 1902 - Budapest, 1975)

Dáliák és kardvirágok

olaj, farost

95*68 cm

j.b.l.: Ék Sándor