170. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)
Sztrecsény és Óvár látképe
olaj, vászon
93,5*154 cm
j.n. Analógia: Molnár József: Tátrai tengerszem, Magyar Nemzeti Galéria, leltári szám: 58.36T