284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sztrecsény és Óvár látképe

170. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Sztrecsény és Óvár látképe

olaj, vászon

93,5*154 cm

j.n. Analógia: Molnár József: Tátrai tengerszem, Magyar Nemzeti Galéria, leltári szám: 58.36T