284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Citerázó

160. Defregger, Franz von (1835 - 1921) után, 19. sz. vége

Citerázó

olaj, vászon

95*72 cm

j.b.l.: F. Defregger, keret nélkül