284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Visegrád

410. Sárdy Brutus (Perlasz, 1892 - Budapest, 1970)

Visegrád

olaj, vászon kartonra ragasztva

44*54,5 cm

j.j.l.: Sárdy Brutus 1958, keret nélkül