74. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
A kazányi Istenszülő ikonjának képmása
olaj, fa
22,2*17,5 cm
aranyozott ezüst riza: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos fémjel, ismeretlen, cirillbetűs mesterjegy, hátlapján ezüst táblán cirill betűs felirat: Ljubov Petrovna Geraszimovnának házasságkötésének emlékére 1899.01.15. N. Hohlovtól