284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A kazányi Istenszülő ikonjának képmása

74. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

A kazányi Istenszülő ikonjának képmása

olaj, fa

22,2*17,5 cm

aranyozott ezüst riza: Moszkva, 1899-1908 közötti 84 zlotnyikos fémjel, ismeretlen, cirillbetűs mesterjegy, hátlapján ezüst táblán cirill betűs felirat: Ljubov Petrovna Geraszimovnának házasságkötésének emlékére 1899.01.15. N. Hohlovtól