284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ifjú hölgy csipkeköpenyben

112. Magyar festő, 19. sz. közepe

Ifjú hölgy csipkeköpenyben

olaj, vászon

53*43 cm

j.n. sérült