284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Est, 1923

262. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Est, 1923

olaj, fa

23*43 cm

j.j.l.: Bosznay I., h.o. autográf felirat: Jászapáti 1923