284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Puttók gyertyatartóval

81. Osztrák szobrász, 18. sz.

Puttók gyertyatartóval

faragott, aranyozott, festett hársfa

m: 52 és 47 cm

vas gyertyatartó csészékkel, sérült