284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

55. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

78*105 cm

sárgaréz rizával, aranyozott fa keretben, eredeti kiotban, kis sérüléssel