284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vándorok (vázlat)

152. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Vándorok (vázlat)

akvarell, papír

53,5*33 cm

j.h.o.: Székely, sérült