284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A kazányi Istenszülő ikonja

61. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

A kazányi Istenszülő ikonja

olaj, fa

28*23 cm

domborított, vésett, poncolt sárgaréz rizával