284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Seiber Mihály vasútépítő mérnök portréja

115. Schiffer Artúr (Eszék, 1885 - 1942)

Seiber Mihály vasútépítő mérnök portréja

olaj, vászon

131*90 cm

j.j.k.: Schiffer 1914 Budp., sérült