284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Árnyas udvar

411. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Árnyas udvar

olaj, vászon

80,5*65,5 cm

j.b.l.: Járitz