284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sissi gyászruhában

127. Közép - európai festő, 19. sz. vége

Sissi gyászruhában

olaj, vászon

79,5*57 cm

j.b.f.: olvashatatlan cirill betűs jelzet, faragott, aranyozott, florentin keretben