284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Virágárusok a kikötőben

182. Marius, H. jelzéssel, 19. sz. vége

Virágárusok a kikötőben

olaj, vászon

68*55 cm

j.b.l.: H. Marius