284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Erdőrészlet

303. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

Erdőrészlet

olaj, falemez

22,5*40 cm

j.b.l.: Dobroszláv L.