284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Fanfáros angyalok, 1985

526. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Fanfáros angyalok, 1985

akvarell, papír

360*595 mm

j.j.l.: Pleidell 985 Kilián