284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Hölgy diadémmal

238. Innocent Ferenc (Pest, 1859 - Pátka, 1934)

Hölgy diadémmal

olaj, vászon

51,5*36 cm

j.j.l.: Innocent