284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Felsőbányai táj

263. Gyimesy (Gyimesi) Kásás Ernő (Gyergyószentmiklós, 1901 - ?)

Felsőbányai táj

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Gyimesy