284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ligetes táj kondával, 1930

278. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Ligetes táj kondával, 1930

olaj, vászon

38*48 cm

j.k.l.: Jobbágyi Gaiger M. 1930