284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Az utolsó vacsora II., 1932

504. Udvardy Erzsébet (bAJA, 1929 - )

Az utolsó vacsora II., 1932

olaj, farost

24,5*80,5 cm

j.b.l.: Udvardi, A badacsonytomaji kápolna freskójának vázlata, sérült