284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Dombos táj gémeskúttal

401. Mattioni Eszter, Hollósné (Szekszárd, 1902 - Budapest, 1993)

Dombos táj gémeskúttal

olaj, vászon

50,5*64 cm

j.j.l.: Mattioni E., BÁV 37/129.