284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Lovastiszt portréja, 1876

138. Katzianer, F. jelzéssel

Lovastiszt portréja, 1876

olaj, vászon

73*55,5 cm

j.j.l.: F. Katzianer 1876, egykorú díszkeretben