284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tabáni részlet az Erzsébet híddal, 1930

294. Schindler Valér, működött a 20. sz. elején

Tabáni részlet az Erzsébet híddal, 1930

akvarell, papír

425*310 mm

j.j.l.: Schindler Valér 1930, kis sérüléssel