284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Jelenet

189. Wostry, Carlo (Trieszt, 1865 - Trieszt, 1943)

Jelenet

olaj, vászon

125,5*150 cm

j.b.l.: C. Wostry, keret nélkül