284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Mulatozók

439. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Mulatozók

olaj, vászon

58,5*79,5 cm

j.j.l.: Náray Aurél