284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Lányok a fonóban

162. Duxa, Carl (Bécs, 1871 - ?, 1937)

Lányok a fonóban

olaj, vászon

75*103 cm

j.j.l.: C. Duxa