284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vitorlások holdfényben

171. Knebel F. jelzéssel, 19. sz. vége

Vitorlások holdfényben

olaj, vászon

95,5*72 cm

j.b.l.: Knebel F.