284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Beszélgető alakok és lovasszánok, 1958

508. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

Beszélgető alakok és lovasszánok, 1958

olaj, vászon

51*71 cm

j.j.l.: Kurucz 958